Omdat St. Cecilia de patrones van de kerkkoren is, wordt dit feest jaarlijks rond deze tijd door ons koor gevierd met een fijn samenzijn om onze verbinding als koor te vieren. Ook de eventuele partners mogen hier altijd bij aanwezig zijn.
Dit jaar hadden wij een heerlijke lunch besteld bij De Nieuwkerkse Hoeve. Het is de gewoonte dat wij op deze bijeenkomst ook altijd onze eventuele jubilarissen van het lopende jaar een hulde toebrengen, maar dit jaar waren er geen jubilarissen.
Zoals op de foto's te zien is, hebben wij heel erg van ons samenzijn en de heerlijke lunch genoten! De sfeer was heel fijn en ongedwongen.
PS.; Zing jij graag? Je bent van harte welkom bij ons Parochiekoor! Stuur een reactie op dit bericht en wij nemen contact met je op. Je hoeft hiervoor geen echte volleerde notenlezer te zijn.