Wij hebben inmiddels best wat reacties bij ons binnengekregen die betrekking hebben op de foto van vorige week in de rubriek ’Wie zijn (is) dit?’.
Zelfs verschillende namen zijn nu reeds bekend. Wij weten dat er nu onderling tussen de kinderen van toen die in1992 zijn gefotografeerd ook al correspondentie heeft plaatsgevonden, en contact met elkaar is gezocht. Daarom hebben wij de hoop dat we helemaal compleet strakjes kunnen vertellen wie al deze leerlingen zijn. Wij wachten dus met het publiceren van de reeds nu bekende namen en hopen nog meerdere gegevens over deze klas bij ons binnen te krijgen om dan in de eerste week van januari 2023 met liefst alles wat we te weten zijn gekomen op de proppen te komen in deze fotorubriek.
Wij kunnen nu reeds wel verklappen dat het hier gaat over een foto die is gemaakt in het schooljaar 1992, het betreft hier klas 6. De leerkrachten van deze klas staan ook op deze foto; hun namen vertellen we nu reeds in deze aflevering. Links staat Jan Geerts en rechts staat Wilma Peeters.
Wij plaatsen in deze laatste aflevering van dit jaar géén nieuwe zoekfoto. Daar komen wij begin 2023 op terug en hopen dan weer op de gewone voet verder te gaan. Wij gaan wel alle volgers van ons een heel prettig kerstfeest toewensen en heel veel goeds en gezondheid voor het nieuwe jaar 2023.
Reageren kan natuurlijk altijd door een mail te sturen naar of . Frans kunt u bellen op tel 06230239255.
De groeten en graag tot begin 2023.