[GRAAG DELEN!!!]
Update 22:25
Inmiddels is ook de Gilzeweg weer begaanbaar. Er staat nog wel een brandweerwagen op de kruising Withagen/Wolfsdonk. Hier kun je omheen rijden. De Hoefakker staat nog onder water.
Update 21:10
De doorgaande weg tussen Breda en Baarle-Nassau, de N639, is weer bereikbaar. De Gilzeweg en de Ganzebeemd staan nog onder water. Ook is de brandweer nog bezig bij de Florijnstraat en de Dukaatstraat
Wegens hevige wateroverlast zijn de doorgaande wegen in Chaam tijdelijk afgesloten. De Brandweer heeft de weg afgesloten tussen de kruising Baarleseweg/Florijnstraat tot aan de Bredaseweg/Roode Beek.
Ook de Gilzeweg is ondergelopen en tijdelijk niet bereikbaar. De brandweer is nu bezig met het leegpompen van wateroverlast bij enkele woningen.
De verwachting is dat de wegen nog een half uur dicht blijven.
We houden je op de hoogte!