Zondag 24 september j.l. was het kermisconcert in de autoscooterbaan in Alphen door de harmonie van Vlijt en Volharding. Een concert dat elk jaar mag rekenen op veel toehoorders en ook dit jaar als zeer geslaagd en succesvol gezien mag worden. Gelukkig, zoals zo vaak schitterende weersomstandigheden tijdens de kermiszondag! Daarbij de gratis oliebol voor het publiek, leuke muziek, solisten, blik-gooien, “GOAL” en de kunststof instrumenten; dat waren ingrediënten voor een mooi concert.
Hoewel de autoscooter-baan dit jaar een andere standplaats had gekregen wist ieder zijn plekje te vinden. Het orkest o.l.v. dirigent Olav Dorst had een 7 tal muziekstukken voorbereid en met een goed bezet korps van bijna 50 muzikanten werd er lustig op los gespeeld. Daarbij veel variatie is soorten van muziek. En……… de volgorde van de te spelen werken werd dit jaar bepaald door de jeugd die mocht blik-gooien met dirigent Olav.
Solisten Jennefer op basklarinet en Hanna op Bes-klarinet hadden een flinke kluif aan het muziekstuk Hercab. Als zeer kundige muzikanten maakten zij er een mooi optreden van, zeer gewaardeerd door het publiek en mede-muzikanten! De mars ‘Koning Voetbal’ werd gepresenteerd met interactie met het publiek. En zo heeft onze enthousiaste dirigent bij elk muziekstuk wel een passend verhaaltje of act. Martine deelde tussendoor de vers gebakken oliebollen uit, aangeboden door de vereniging.
Eén van de muziekstukken was een geschreven werk door de dirigent voor een ensemble met onze nieuwe kunststof muziekinstrumenten. Jawel ook deze ‘studie-instrumenten’ zijn goed te bespelen, zeker door Hanna, Joanie, Ariane, Danny en Dave. De instrumenten gaan ingezet worden voor nieuwe leerlingen.
Een foto-impressie werd gemaakt door fotograaf Huub van Rheenen. Dank je wel daarvoor Huub. Veel meer foto’s op www.vlijtenvolhardingalphen.nl onder de rubriek foto’s.
Wederom een geslaagde activiteit van onze vereniging. Verder op de agenda: 1 oktober opleidingsorkest in Spoorpark te Tilburg om 14.00 uur.met het "Herfstconcert". Zondag 29 oktober Slagwerkconcert in CC. Den Heuvel met Ulicoten, Volkel en Alphen om 11.00 uur. Za. 16 dec. en zo. 17 dec. Kerstconcert door Fiorettikoor met de harmonie van V&V. Zaterdag 30 dec. “Uitsmijt- 2023”- concert door de jeugd van V&V. Graag tot ziens bij deze activiteiten.