Inleiding
Viering
De Dorpsstraat werd versierd wakker van de week! 10 Mei vierden wij in Chaam "80 Jaar Bevrijding" met muzikale uitvoeringen en op alle locaties steeds een deel geschiedenis als vertelkunst die ons raakten.
Locaties
Zes magische plekken in Chaam herdachten deze dag: Skac, Bellevue, de H. Antonius Abt kerk, Chaamse Wapen, Ledevaertskerk en Raadhuisplein. Elke locatie pulsde van enthousiasme!
Samenvatting
Laat je verrassen door mijn samenvatting, boordevol verrassingen, in vier dynamische delen. Duik erin en voel de energie van deze unieke momenten.
Dank
Heel veel plezier! Een groot dankjewel aan Heemkundekring Carel de Roy, onze Chaamse verenigingen, de onmisbare vrijwilligers en iedereen die dit feest mogelijk maakte. Jullie zijn toppers!
Een speciale dank aan Berry van Oers en Wim in 't Veld voor hun deel om deze dag in te vullen. Zij weten zelf wel met wat ik bedoel.
Tot de volgende keer!
Frank