Dit voorjaar verzorgt Tennisschool Kim weer alle tennislessen voor onze club. De lessen voor de junioren vinden plaats op maandag, woensdag en donderdag en op vrijdagmiddag). De lessen voor de senioren vinden plaats op maandag, woensdag en donderdagavond of op deze dagen in de ochtend.
Let op: de senioren kunnen ook in overleg een aantal lessen afnemen met wat vrienden/competitiegroep i.p.v. de hele les reeks.
De junioren krijgen les met minimaal 2 en maximaal 8 kinderen. De senioren krijgen les met minimaal 2 en maximaal 4 personen. Privéles is ook mogelijk.
De junioren krijgen les met de ballen die de KNLTB voorschrijft voor de betreffende leeftijdsgroep/competitie groep.
Download, Inschrijfformulier voorjaarslessen 2025: Inschrijfformulier-voorjaarslessen-2025 (1).doc
Het inschrijfformulier voor deelname aan de voorjaarslessen. A.u.b. invullen en inleveren uiterlijk tot en met 23 februari zodat de planning op tijd rond is.