In het najaar van 2024 gaf onze slagwerkgroep het concert; ONGESTEMD
Een muziekstuk met in de hoofdrol; drumstellen, pauken, snaredrums. Of te wel, voor de leken onder ons, de trommels. Een mooie aanloop naar het volgende concert; GESTEMD op 14 juni a.s.
Hier in de hoofdrol o.a. de Xylofoon, Vibrafoon, Marimba, het klokkenspel, de buisklokken en Gong.
Er spelen tijdens dit concert ook enkele gastmuzikanten uit onze vereniging mee. Blaasinstrumenten, snaarinstrumenten vullen de muziekstukken aan. Een mooi, gezellig en leuk samenspel. Sommige slagwerkers maken zelfs een uitstapje naar 1 van deze instrumenten.
Slagtime doet deze keer natuurlijk ook mee. Ook zij zijn druk met het instuderen van enkele muziekstukken voor dit concert. Ze zullen hun slagwerkkunsten laten horen en zien. Daarnaast zullen Slagtime en Slagwerkgroep ook samen optreden.
Vind je het leuk om je muzikaal te laten verrassen? Kom dan zaterdag 14 juni a.s. vanaf 20:00 uur genieten van GESTEMD in CC Den Heuvel.
De bar is open vanaf 19.00 uur, het concert start om 20.00 uur.
Werkgroep Slagwerk van muziekvereniging Vlijt & Volharding Alphen