Burgemeester Lieke Schuitmaker heeft besloten een perceel aan de te Chaam voor drie maanden te sluiten. Op 24 april 2023 vond de politie in de schuur, tent en de garage aldaar middelen die gebruikt worden voor de productie van harddrugs. Gelet op de hoeveelheid aangetroffen middelen wordt uitgegaan van een grootschalige verwerkingslocatie voor cocaïne. Dat is strafbaar.
Het is verboden het perceel te betreden tot 4 oktober 2023. Met deze tijdelijke sluiting voorkomen we verdere drugscriminaliteit vanuit deze plek. Omwonenden zijn per brief geïnformeerd over deze maatregel.
Burgemeester Lieke Schuitmaker ‘Drugscriminaliteit in onze gemeente wordt niet getolereerd. Aan de aanpak hiervan werken we samen met de politie. De vondst van dit drugslab bewijst dat anoniem melden leidt tot resultaat. Heeft u het vermoeden van een misdrijf? Meld dit dan bij de politie of bij Meld Misdaad Anoniem.’
Melden helpt!
Drugs gaan gepaard met overlast, criminaliteit en brandgevaar. De gemeente Alphen-Chaam en de politie gaan dit zoveel mogelijk tegen. De hulp van inwoners helpt daarbij. Ervaart u drugsoverlast? Neem dan contact op met de politie via telefoonnummer 0900-8844. Wilt u liever anoniem blijven? Neem dan contact op met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. Deze onafhankelijke meldlijn stuurt de meldingen daarna door naar de politie