Details
Klank doet iets met je. Het kan harmoniserend werken of verstorend, het kan prachtig klinken, of afstotend. Het kan rust geven of je juist in beweging brengen. Klank doet wat met je, klank beroert je.
In ons dagelijks leven ontvangen wij dikwijls vibraties die een negatieve chaotische invloed op ons kunnen hebben; verkeerslawaai, veelheid aan reclame, computers, mobieltjes, TL-verlichting, elektrische apparatuur etc.
Het effect daarvan kan zijn dat veel mensen zich niet meer kunnen ontspannen. Het kan zowel psychisch als lichamelijk uitputtend werken. Door te luisteren naar klanken kunnen we weer ontspannen.
Sylvia Ahsmann, klankwerker, neemt je tijdens haar klank ontspanning mee middels haar stem en verschillende oer-instrumenten. Ze zingt hierbij met de klanken van haar eigen taal, wat een uniek karakter geeft. Een stem die een soort oertaal weergeeft, die in haar opkomt tijdens het concert en die vaak resoneert op het “oude oergevoel” in mensen. Ze stemt zich af op wat zij voelt dat er nodig is voor de deelnemers. Zo is ze in staat om mensen werkelijk diep te raken.
Ben jij toe aan iets ontspannends? Is je interesse gewekt om heerlijk warm liggend op je matrasje onder een dekentje de klanken te ontvangen?
Meldt je dan aan via Hier kun je ook terecht voor al je vragen.