Over Grenzen Heen Fotograferen

Meetup Baarle

  • 719 weergaven

Details

Zaterdag 17 mei 2025 van 14:00 tot 18:00 uur

Afgelopen

De Toerist snackbar

Chaamseweg, Baarle-Hertog, België

Twee landen, één dorp – en een wirwar van grenzen die het straatbeeld tekenen. In Baarle-Nassau en Baarle-Hertog lopen Nederland en België letterlijk door elkaar heen. Soms subtiel, soms overduidelijk. Maar wat betekent dat voor het dagelijks leven? En hoe vangen we dat in beeld?

In de stijl van Saul Leiter, meester van kleur, reflectie en gelaagdheid, gaan we op zoek naar de verborgen verhalen achter ramen, etalages en straatbeelden. De talloze winkeletalages bieden een spel van spiegelingen en contrasten, terwijl we onderweg ongetwijfeld bijzondere personages tegenkomen die het grensgebied zijn unieke karakter geven.

Natuurlijk gaan we nog afsluiten met een gezellig drankje.

Waarover

Ontmoeten, Recreatie / ontspanning

Reacties

Over de organisator

Over de organisator
Meetup Baarle: Ontmoet Nieuwe Mensen en Maak Vriendschappen! Welkom bij Meetup Baarle! Of je nu een nieuwe woonplaats hebt, net een sch...... Lees meer