Breek de week met gezellige kletspraatjes en een drankje.

Meetup Baarle

  • 751 weergaven

Details

Donderdag 20 februari 2025 van 19:00 tot 21:00 uur

Afgelopen

De Lantaern

Molenstraat, Baarle-Hertog, België

Uiterste inschrijfdatum

Inschrijven is niet meer mogelijk.

Lekker even de week breken, onder het genot van een drankje en een kletspraatje.

Twijfel niet, en meld je aan via de website: BijzonderBaarle.nl.

Ik zal om 19.00 buiten wachten, zodat we gezamenlijk naar binnen kunnen gaan. Verdere informatie krijg je van mij via de berichten die ik jou stuur via de site van https://bijzonderbaarle.nl/agenda/119545/2025-02-20/breek-de-week-met-gezellige-kletspraatjes-en-een-drankje-3

Hier kan je mij ook bereiken als jij vragen hebt. Of te melden dat je misschien wat later bent ofzo.


Ben je op zoek naar nieuwe vriendschappen, gezellige activiteiten en een frisse start in 2025? Lees dan verder, want Meetup Baarle is dé plek voor jou!

Dit is hét moment om kennis te maken met Meetup Baarle en de geweldige mensen die erbij horen. Kom je ook gezellig langs? Let op! De consumpties zijn voor eigen rekening. Gezelligheid is gratis.

Wat is Meetup Baarle?
Misschien ben je pas in de buurt komen wonen, heb je een nieuwe levensfase bereikt, of merk je gewoon dat je behoefte hebt aan nieuwe sociale contacten. Wat de reden ook is, bij Meetup Baarle ben je meer dan welkom!

We zijn een toegankelijke en informele organisatie die mensen samenbrengt in de leeftijdscategorie van 40-60 jaar (maar wees gerust, iets jonger of ouder is geen probleem). Woon je in Baarle-Nassau, Chaam, Alphen, Ulicoten, Castelre en zelfs Gilze en Rijen sluit dan aan als zin hebt in fijne ontmoetingen en gezelligheid.

Wat kun je verwachten?
Bij Meetup Baarle draait het om samen leuke dingen doen:

  • Een kop koffie drinken met een nieuwe groep mensen.
  • Gezellige wandelingen of fietstochten.
  • Mee naar bestaande evenementen in de regio.
  • Of zelfs je eigen activiteit organiseren – jouw idee is meer dan welkom!

Ons motto: "Nieuwe mensen leren kennen en samen mooie herinneringen maken!"

Geen datingsite, wél een vriendensite
We begrijpen dat het spannend kan zijn om ergens alleen heen te gaan. Maar maak je geen zorgen: de sfeer is ontspannen, iedereen komt met hetzelfde doel, en je zult merken hoe gemakkelijk het is om een praatje te maken.

Kom erbij!
Ben je nieuwsgierig geworden? Sluit dan gezellig aan bij 1 van de activiteiten.

Wij kijken ernaar uit om jou te ontmoeten. Zie ik je daar?

Waarover

Eten / drinken, Ontmoeten

Waarover

Eten / drinken, Ontmoeten

Reacties

Over de organisator

Over de organisator
Meetup Baarle: Ontmoet Nieuwe Mensen en Maak Vriendschappen! Welkom bij Meetup Baarle! Of je nu een nieuwe woonplaats hebt, net een sch...... Lees meer