Details

Zaterdag 12 oktober 2024 van 09:30 tot 17:00 uur

Afgelopen

Oard

Boshoven 29, Alphen

Heb jij ook wel eens behoefte aan......  even niet willen DOEN, maar gewoon even willen ZIJN?... gewoon even een dag voor jou, waar jij jezelf kan en mag zijn?... mag praten of gewoon stil mag zijn?... diep wilt ontspannen met Yoga Nidra?... meer wilt leren over Hormoon In Balans of gewoon een fijne diep ontspannen yoga les wilt volgen? 

Klinkt dit jou verrukkelijk in je oren?

Wat let je dan nog om je aan te melden bij en je plek vast te leggen? Oh,de twijfel slaat toe. Gedachtes als:“Heb ik het wel echt nodig?“Ga ik dit bedrag aan mezelf uitgeven”“Ik kan nog wel even door bikkelen”Zijn niet onbekend, maar als je eerlijk bent, zijn dat allemaal excuses om niet te gaan en jezelf tekort te doen. Zie het als een verlenging van je vakantiegevoel en houd er ontspanning, inzicht en plezier aan over.

Bijdrage € 105.00, inclusief een hand-out, koffie/thee doorlopend beschikbaar met een (h)eerlijke versnapering, een (h)eerlijke streek lunch.

Voor wie

Jongeren, Volwassenen, Senioren

Waarover

Gezondheid, Recreatie / ontspanning

Wat

Evenement / feest / markt, Workshop / cursus

Reacties

Over de organisator

Over de organisator
Overnachten in een, met duurzame materialen, verbouwde schuur. Royale kamers en rustgevende materialen geven je natuurlijke rust. We ver...... Lees meer