Details
Alphen, Baarle, Chaam e.o.
Najaar 2025
Wanneer en hoe laat?
Elke tweede maandag van de maand. Het café is open vanaf 19.00 uur. Het programma eindigt rond 21.30 uur. De toegang en een kopje koffie zijn gratis.
Locatie
SKAC gebouw
Gilzeweg 12
4861 AT Chaam
Inlichtingen:
Marieke Aarts: 06-20614423
Anke Moelands: 06-51633144
Maandag 8 december 2025: muziek als therapie
Er is wetenschappelijk aangetoond dat muziek een positief effect heeft op de verbindingen tussen de verschillende gebieden in het brein. Tussen taalgebieden, het geheugen, het bewegingscentrum en tussen alle gebieden waar betekenis wordt gegeven aan zintuiglijke prikkels. Mensen met dementie krijgen door het luisteren naar muziek herinneringen terug. Mensen voelen zich prettig bij muziek.
Deze avond wordt u een muzikale avond voorgeschoteld
Zit u verlegen om vervoer naar het Alzheimer Café?
Komt u van buiten Chaam en heeft u geen eigen vervoer naar het Alzheimer Café? U kunt tegen een kleine vergoeding een beroep doen op vrijwilligersvervoer. Dit kunt u aanvragen via e-mail: .
Voor wie
Volwassenen, SeniorenWaarover
Buurt en leefbaarheid, OntmoetenWat
Buurtactiviteit, Presentatie / lezing / onderzoekDagdeel
AvondDorpskern
Alphen, ChaamGratis of betaald
GratisAnderen uitnodigen
Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!
Print uitnodiging